Telefon: +48 508 365 770

Masz pytania? Zadzwoń

O firmie

Firma BUD - STOL "W" s.c powstała po przekształceniu firmy Zakład Budowlano-Usługowy prowadzonej od 1975 r. przez jednego z obecnych współwłaścicieli spółki cywilnej. Przez wszystkie lata działalności specjalizowaliśmy się głównie w robotach remontowych, budowlanych i instalacyjnych, a także w robotach dekarskich przez co posiada duże doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zleceń. W swojej działalności BUD-STOL "W" s.c kieruje się najważniejszymi dla Klienta wartościami: ceną, jakością oraz czasem. Połączenie tych elementów jest możliwe dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Firma współpracuje z wieloma dostawcami materiałów budowlanych co ma znaczący wpływ na szybkie terminy dostaw na placu budowlanym. Klienci mogą liczyć nie tylko na wysoką jakość usług, ale także na fachową poradę w kwestiach budowlanych. Mając ciągły kontakt z budownictwem BUD-STOL "W" stale poszerza swoją wiedzę o nowe narzędzia i technologie budownictwa wprowadzane na rynek.

W 2005 roku spółka poszerzy działalność o produkcję obróbek dekarskich z blachy różnego zastosowania. Mając do dyspozycji własny warsztat z pełnym parkiem maszynowym wykonuje wyroby z blachy zarówno dla siebie jak i na indywidualne zamówienie klienta. Ze względu na chęć zdobycia nowych rynków zbytu w 2010 firma, zdecydowała się na rozszerzenie działalności o remonty i konserwację zabytków. Zmodernizowane zostało zaplecze warsztatowe na potrzeby renowacji zabytkowych części elewacji i rekonstrukcji zabytkowych elementów z metalu. Rozszerzono produkcję o elementy blacharstwa artystycznego i metaloplastyki. Firma nasza na bieżąco inwestuj ew nowoczesny sprzęt budowlany. W ostatnim czasie zakupiliśmy nowe rusztowanie elewacyjne oraz windę dekarską, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać konkurencji na rynku budowlanym.

Firma realizuje powierzone jej zadania terminowo i na wysokim poziomie o czym świadczą liczne rekomendacje usatysfakcjonowanych klientów.

Zobacz nasze referencje